کابینت های گلاس

کابینت های گلاس

کابینت های گلاس نوعی کابینت ساخته شده از ورق ام دی افی است که با لایه‌ای از جنس پلکسی گلاس روکش شده است . این روکش سطحی بسیار شفاف و شیشه مانند به ورق می‌بخشد و ظاهری براق و چشم‌ نواز دارد .

ورق های گلاس

این نوع کابینت قیمت بالاتری نسبت به کابینت ام دی اف با روکش ملامینه دارد و به دلیل براق بودن ، در طراحی کابینت مدرن ، بهتر عمل می‌کند .

کابینت های گلاس

های گلاس یا ملامینه ؟

اگر به دنبال آشپزخانه‌ای با کابینت براق هستید ولی به جای لک و خط و خش روی کابینت خود حساس می‌باشید، باید یکی را فدای دیگری بکنید، کابینت های گلاس براق یا کابینت ملامینه با جای لک و خط و خش کمتر .

کابینت های گلاس

البته توجه داشته باشید که انواع روشن و همچنین طرح‌دار این نوع ورق ها کمتر لک و خط را نمایش می‌دهند .

– نسل جدی های گلاس

امروزه عضو جدید به خانواده های گلاس اضافه شده است که مرغوب تر و مقاومت تر هستند و برخی معایب پیشین در این نوع برطرف شده است.

پلی گلاس نام این محصول جدید است. سطوحی با کیفیت بالاتر و یکنواخت که موجی در آن دیده نمی شود. حتی برخی از انواع آن ها پولیش خور هستند و در صورت ایجاد خط و خش بر روی آن ها، قابل ترمیم می باشند!

پلی گلاس دارای یک سطح براق و یک سطح مات بوده که در نمای پایانی پروژه بسیار تاثیر گذار است. این موضوع یکی از برتری های پلی گلاس نسبت به نوع قدیمی خود یعنی های گلاس می باشد.