انواع کابینت آشپزخانه

کابینت-آشپزخانه

کابینت آشپزخانه

اگر شما به دنبال نوسازی محل سکونت یا محل کار خود هستید ، با سوالات بی شماری روبرو خواهید شد . چه انتخاب هایی در پیش رو دارید؟ تفاوت های هرکدام با دیگری در چیست؟ هزینه هرکدام چقدر است؟

آشپزخانه

حال مراجعه به اطلاعات پروژه های بازسازی انجام شده ، ما را در رسیدن به قیمت واقعی هر بخش با درجات مختلف کیفی ، هدایت می کند . همچنین این عمل در بهبود سرعت انجام پروژه ی ما تاثیر گذار است.

کابینت آشپزخانه

اگر در پروژه ی بازسازی خود تعویض کابینت های قدیمی را در برنامه دارید و می خواهید ترکیب کابینت های جدید خود را از پیش تجسم کنید ، اولین و بهترین کار این است که نگاهی به دو نوع متداول و عمده کابینت ها ، یعنی کابینت های قاب بندی شده و کابینت های بدون قاب بیاندازید .

کابینت های قاب بندی شده

کابینت آشپزخانه

این دسته از کابینت ها دارای لولاهایی خارج از باکس کابینت هستند . در این حالت ، درب تمامی کابینت ها و کشوها دارای یک قاب می باشد .

کابینت قاب بندی شده

این کابینت ها دارای ساختار ( استراکچر ) بسیار پایدار و مقاوم می باشند ، اما در مقابل نقاط ضعفی نیز دارنداز جمله این که درصد بیشتری از فضای اطرافشان را اشغال می کنند و همچنین سبب کاهش نسبی انعطاف پذیری در چیدمان می گردند.

 کابینت های بدون قاب

کابینت قاب بندی

کابینت های بدون قاب بسیار متداول تر هستند . این نوع از کابینت ها که از طرح های اروپائی و مدرن الهام گرفته شده اند ، سبکی معاصر و دلپذیر به خانه شما می بخشند.

کابینت بدون قاب بندی

مزیت اصلی این نوع کابینت ها نسبت به کابینت های قاب بندی شده، تعبیه ی لولاها درون باکس کابینت هاست که باعث کاهش ۱۰ درصدی فضای اشغال شده توسط آن ها می گردد .

لولا

هرکدام از این دو دسته دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند، شما برای تصمیم گیری میان کابینت های قاب بندی شده یا بدون قاب ، نیازمند مطالعه و بررسی مزایا و معایب هر کدام از آن ها هستید تا در نهایت انتخابی صحیح و کارآمد برای پروژه ی خود داشته باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *