۶ نوع کشو که سبب تسهیل فعالیت ها در آشپزخانه شما می گردد…

آیا کشو عضوی معمولی با ساختاری تکراری است؟

خوب، باید گفت خیر! اگر این کشو در آشپزخانه مدرن و امروزی باشد.

۶ نوع کشویی که در زیر به معرفی آن ها می پردازیم می توانند کار کردن در آشپزخانه شما را بسیار تسهیل کنند، حتی شما میتوانید برخی از آنها را در آشپزخانه موجود خود نصب و استفاده نمایید.

اگر به دنبال طراحی و یا بازسازی آشپزخانه خود هستید مقاله زیر می تواند مفید باشد.

۱- سینی های تقسیم بندی شده

با ساده ترین و ارزان ترین راه برای کاربردی تر کردن کشوهای آشپزخانه شروع می کنیم. سینی های تقسیم بندی شده که فضاهایی تفکیک شده و آماده را در اختیارتان قرار می دهند.

کشو کابینت

کشو ها بسیار مرتب و شیک و مدرن خواهند بود و دیگر به دنبال بزار آشپزخانه نخواهید گشت. این سینی ها در بازار موجود هستند و شما می توانید حتی کشو های موجود خود را با آنها مجهز کنید.

۲- کشوی کابینت های کنجی

کابینت های کنجی در اکثر اوقات بلااستفاده هستند و یک فضای هدر رفته به شمار می آیند چراکه قرار دادن وسایل در عمق آنها بسیار سخت و دور از دسترس است.

طراحان خلاق با طراحی و ساخت اکسسوری برای این نقاط آنها را به فضای بسیار مفید و کاربردی تبدیل کرده اند، آری کشوهای کنجی!

کشو کابینت

اکسسوری این کشو نسبتا گران قیمت است اما اگر به دنبال تغییر آشپزخانه خود در آینده ای نزدیک نیستید، ارزشش را دارد.

۳- کشوی زیر سینک

همه ما در هنگام استفاده از سینک و شستشوی ظروف به وسایلی احتیاج داریم که باید در دسترس ما باشند، اما متاسفانه این وسایل یا روی سینک قرار دارند و یا بر روی کف یونیت سینک جا گرفته اند.

کشوی زیر سینک راه حل این مشکل است!

کشو کابینت

این کشو ها در اطراف لگن سینک نصب شده و فضای مناسب و کافی جهت قرار دادن وسایل ضروری را در اختیار ما قرار می دهد.

۴- کشوهای پاشنه پا (پاسنگی)

در هر آشپزخانه متراژ زیادی فضای هدر رفته میان کف کابینت ها تا کف زمین وجود دارد.

کشو کابینت

کشوهای پاشنه پا یا پاسنگی این امکان را می دهند تا از برخی از این فضاهای هدر رفته استفاده نماییم. کشوهایی از جنس ورق پی وی سی (ضد آب) که می تواند محلی برای قرار گرفتن وسایلی همچون سینی ها و ظروف با طول زیاد شود که فضاهای مفید بسیار زیادی از کابینت های شما اشغال کرده است.

۵- کشو با اکسسوری نگهدارنده بشقاب ها

اکثر ما چندین دست بشقاب در اندازه های مختلف در کابینت های خود نگهداری می کنیم، که برای خارج کردن آنها از کابینت ها باید بسیار مراقب باشیم تا آسیب نبینند و همچنین در موقع چیدمان آنها درون کابینت لب پر نشوند.

کشو کابینت

استفاده از اکسسوری نگهدارنده بشقاب ها می تواند بسیار کمک کننده باشد. این اکسسوری در ابعاد متنوع بر اساس استاندارد بشقاب ها طراحی شده و شما می توانید یک یا دو کشو را به آنها اختصاص دهید.

۶- کشوها انبوه (انبارهای عمودی)

آیا از سردرگمی و گشتن کشوها و کابینت های خود برای یافتن ابزار آشپزخانه خسته شده اید؟ تعدد فضاا و محل نگهداری این ابزارها گاهی بسیار آزار دهنده است!

کشو کابینت

استفاده از کشوهای انبوه که نوعی انبار عمودی محسوب می شوند راه حل این مسئله است، همه آنچه که باید انجام دهید، باز کردن درب انبار و بیرون کشیدن کشو هاست. همه چیز در دسترس شماست.

 

این موارد تنها جز کوچکی از انواع بسیار متنوع اکسسوری هایی است که وجود دارند و آشپزخانه شما را مجهزتر و کار کردن در آن را لذت بخش تر می کنند…

 

مترجم : خشایار نیک اعتقاد

منبع : houzz.com

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *